Poznaj Toyotę Auris.
Toyota Auris: wnętrze, kolory nadwozi, kołpaki i felgi

Toyota Auris: wnętrze, kolory nadwozi, kołpaki i felgi

Producent oferuje nabywcy do wyboru 9 barw nadwozi oraz 2 rodzaje kołpaków i 4 rodzaje felg z metali lekkich 

Już w podstawowej wersji Life oferowana jest 2-płaszczyznowa regulacja kierownicy, a na fotelach znajduje się tapicerka materiałowa (w Prestige seryjna
z boczkami skórzanymi lub w pełni skórzana w pakiecie Executive). Skórzana kierownica i gałka biegów to standard od wersji Premium. Sportowe fotele są seryjne w odmianie DynamicW hybrydowej wersji w miejscu analogowego obrotomierza znalazł się wskaźnik ładowania baterii (charge), jazdy oszczędnościowej (eco) oraz wykorzystania pełnej mocy systemu (power). Między zegarami pojawił się wyświetlacz komputera pokładowego, informujący m.in. o zasięgu i dziennym przebiegu pojazdu.

Toyota Auris: wnętrze, kolory nadwozi, kołpaki i felgi

 

Panoramiczny dach - Skyview z elektryczną roletą i przyciemnianymi szybami w opcji w wersjach Premium i Dynamic (2500 zł) oraz w pakiecie Executive (7500 zł) w wersji Prestige.

Z przodu pojazdu jest przestronnie i wygodnie. Podgrzewane siedzenia w pakiecie Komfort (3700 zł). Ilość miejsca na tylnej kanapie jest większa niż w poprzedniku. Kanapa jak w limuzynie klasy wyższej. Podłokietnik tylny z miejscami na napoje dostępny jest seryjnie w trzech odmianach: Premium, Dynamic i Prestige. Skórzane fotele to element pakietu Executive.

 

 

 

WIDEO

Toyota Auris

10/13/2013 - 15:07